Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • E-mail: jan.grabowski.pl@gmail.comjan.grabowski.pl@gmail.com

Masz problem z klimą lub chłodnicą?
Zadzwoń i umów się na serwis!

601 223 263

  • PL
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O Firmie

 

Serwis auto-klimatyzacji, wymiana chłodnic
i skraplaczy, Nowa Iwiczna (Piaseczno)

Drogi Kliencie,

Tylko auto wyposażone w klimatyzację zapewnia Ci komfort podróży na wysokim poziomie! Jesienią i zimą błyskawicznie usuwa parę z szyb, a latem pozwala Ci na komfortową podróż bez otwierania okien i przeciągów.

Klimatyzacja sprawia, że Twoja podróż jest mniej męcząca, a co za tym idzie – bezpieczniejsza. Efekt – do celu docierasz bardziej wypoczęty...

Podstawowa zaleta klimatyzacji, to efektywna regulacja temperatury w kabinie Twojego samochodu. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, pozwala utrzymać temperaturę w optymalnym dla Ciebie przedziale, czyli między 20-24 °C. Klimatyzacja jest w tym znacznie skuteczniejsza, niż zwykły nawiew, co szczególnie odczuwasz w gorące dni.

Zabdbaj o klimę, aby służyła długie lata!

Firma Auto-Klimatyzacja Jan Grabowski, zlokalizowana w miejscowości Nowa Iwiczna koło Piaseczna, już od lat zajmuje się serwisem klimatyzacji samochodowej. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak wymiana chłodnic, skraplaczy czy osuszaczy.

Wieloletnie doświadczenie, zdobywane krok po kroku ciężką pracą w branży klimatyzacji samochodowej, gwarantuje Ci profesjonalną i w pełni fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Co ważne, zajmujemy się kompleksowym, pełnym montażem i serwisem klimatyzacji wszystkich marek samochodów – osobowych i dostawczych. Nie jesteśmy niczym ograniczeni, a nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny, którym dysponujemy pozwala osiągać dokładnie takie rezultaty, jakich wymagasz.

W codziennej pracy posługujemy się jedynie sprawdzonymi, profesjonalnymi urządzeniami i narzędziami. Wszystkie pochodzą od renomowanych i uznanych firm na rynku polskim i europejskim. W ten sposób gwarantujemy Ci najwyższą jakość serwisu i sprawną obsługę, przy prawdziwie konkurencyjnych cenach.

Przekonaj się sam... Przyjedź już dzisiaj!

Zapoznaj się z zkresem usług: montaż i serwis auto-klimatyzacji, naprawa układów chłodzenia.
Zobacz nasz warsztat i fachową ekipę w akcji...

Zadbaj o sprawną pracę klimatyzacji i układu chłodzenia...
Umów się na serwis już dzisiaj!
  • telefon: (+48) 601 223 263
  • telefon: (+48) 603 909 999

Do usłyszenia,
Jan Grabowski

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [18-11-2018]: 4 | Wizyt ogółem: 7849 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt:   [based on Quick.Cms]